top of page

Wix SEO

Pegion Wix ile Wix SEO çalışmalarınızda başarıya ulaşmak çok kolay! Hemen firmamızdan teklif alın Web sitenizde okunabilir blog yazıları, anahtar kelime odaklı link inşaası ve backlinklere sahip olun. Pegion Wix ayrıcalıklarıyla müşteri sayınızı artırmak için neyi bekliyorsunuz? Bize whatsApp ile veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hız ve Güvenlik

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik

Daha İyi İşbirliği

SEO Nedir?

SEO, web sitelerini arama motorlarının organik (ücretsiz) arama sonuçlarında üst sıralara taşıma sürecidir. Arama motorları (Google, Yandex, Bing), kullanıcıların aradıkları bilgiye en doğru ve ilgili sonuçları sunmak için çeşitli algoritmalar kullanır. Bu algoritmalar, web sitelerinin içerik kalitesi (okunabilirliği), kullanıcı deneyimi, site yapısı, bağlantı profili ve diğer birçok aksiyona göre sıralamaları belirler.

SEO Neden Önemlidir?

 1. Daha Fazla Site Trafiği: SEO sayesinde web sitenizin üst sıralarda yer alması, daha fazla organik trafik çekmenizi sağlar. Üst sıralardaki web siteleri, genellikle daha fazla tıklama ve ziyaretçi elde eder.

 2. Hedef Kitleye Kalıcı Ulaşma: SEO, belirli anahtar kelimeler üzerine odaklanarak, hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olur. Böylece, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlarsınız.

 3. Marka Bilinirliği: Üst sıralarda yer almak, markanızın daha fazla kişi tarafından bilinir hale gelmesini sağlar. Markanızın adını daha çok duyurmak, güvenilirlik ve otorite kazanmanıza katkı sağlar.

 4. Rekabet Üstünlüğü: SEO, rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar. Doğru stratejilerle çalıştığınızda, aynı sektörde faaliyet gösteren diğer web sitelerine göre avantaj elde edeceğiniz aşikardır.

Pegion Wix ile SEO Seçenekleri

Temel SEO

İleri Düzey SEO

Wix SEO için Sitenizde Yapılması Gerekenler

Web sitenizin SEO uyumlu olması için dikkat etmeniz gereken önemli kurallar ve stratejiler nelerdir? Hadi birlikte incleyelim!

1. Anahtar Kelime Araştırması ve Kullanımı

SEO stratejilerinin temelini oluşturan anahtar kelime araştırması (Anahtar Kelime Analizi), hedef kitlenizin kullandığı arama terimlerini belirlemenizi sağlar. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak içeriklerinizi optimize ederek, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alma şansınızı artırabilirsiniz. Ancak anahtar kelimeleri doğal ve akıcı bir şekilde kullanmak, ziyaretçi deneyimini önemli ölçüde etkileyecektir.

Anahtar kelime analizi için ücretsiz SEO Araçlarını kullanabilirsiniz.

2. Yüksek Kaliteli Sahip ve Özgün İçerikler

Arama motorları (Google, Yandex, Bing), yüksek kaliteli ve özgün içerikleri değerli bulur. Web sayfanızda blog alanlarında veya kategorilerinizde, paylaştığınız içeriklerin benzersiz ve kullanıcılar için değerli olması, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Aynı zamanda düzenli bir biçimde içerik eklemek ve güncel kalmak da arama motorları tarafından takdir edilir.

Bloglarda, düzenli içerik girişi sizi rakiplerinizden farklı kılacaktır!

3. Başlık Etiketleri ve Meta Açıklamaları

Her sayfanın başlık etiketini ve meta açıklamasını doğru bir şekilde doldurmak, SEO açısından önemlidir. Başlık etiketleri ve meta açıklamaları, arama sonuçlarında görünen ve kullanıcıların sitenizi ziyaret etme kararını etkileyen önemli unsurlardır. Anahtar kelimeleri başlık etiketlerine ve meta açıklamalara akıllıca eklemek, sitenizin tıklanma oranını artırabilir.

Bu bağlamda önemli etiketler:

 • H1

 • H2

 • H3

 • H4

Başlıkların hiyerarşik olarak eklendiğine dikakt edin!

SEO Stratejileri

SEO Stratejileri çalışmalarınıza başlamadan önce belirlemeniz gereken en önemli unsurları ele almaktır. Peki bu stratejiler nasıl olmalı ve neye göre belirlenmeli?

Öncelikle anahtar kelimelerinizi hiyerarşik olarak listelemelisiniz. Örneğin

 • Wix

 • Wix SEO

 • Wix SEO analizi

 • Wix Site SEO 

 • Wix SEO stratejileri

Burada wix odaklandığımız anahtar kelimemiz. Ama pazarlama stratejilerini iyi bilen bir SEO uzmanı başabaş saldırı sitilinde yerine kanat saldırısı dediğimiz, rakibinizin en zayıf yönünü seçerek çalışmaları başlatır. Tabi unutmamamız gereken odak anahtar kelimemiz Wix.

SEO çalışmalarınıza rakibinizin zayıf yönlerini belirlemek ve buna göre çalışmalarınızı ilerletmek etkili ve hızlı bir adım olacaktır.

Referanslarımıza Bizi Sorun

Pigeonwix, sektör liderleri tarafından övgüyle bahsedilen bir dijital ajansdır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetlerimizle tanınırız. Hemen Pigeonwix ile çalışarak, siz de başarılı müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

SEO Pazarlama Analizi

SEO pazarlama analizi size bir çok yönden yol gösterecektir. Rekabet ettiğiniz pazara ve zorluk derecesine göre belirleyeceğiniz çalışmalar analiz sürecinde ortaya çıkan verilerdir. Bu bağlamda aslında anlatmak istediğimiz iyi bir SEO uzmanın bilmesi gereken yada şöyle söyleyelim başarılı bir SEO çalışmasının arkasında doğru bir pazarlama analizi vardır.

 • Pazarlama analizi yaparken:

 • Anahtar kelimelerin zorluğu

 • Anahtar kelimelerin uzunluğu

 • Rakiplerinizin site içeriği

 • Rakibinizin domain yaşı

gibi bir çok unsur vardır. Bu unsurları düşünerek hareket ettiğinizde hem üretebileceğiniz içerikleri hem de pazardaki yerinizi rahatlıkla görebileceksiniz.

Bizim Hakkımızda Bazı Yorumlar

İletişimleri yeteri kadar samimi ve uzmanlıklarını gayet belli eden bir ajans. Özellikle Cem Bey'in mizahı ve enerjisi projeyi daha güzel ilerletti. Kendileri ile uzun süre çalışmayı düşünüyoruz.

KALESHOP,

Serhat İLHAN

Hızlı ve çözüm odaklı çok memnun kaldım Tavsiye ederim herkese Wix uygulaması konusunda teknik süreçlere hakimler, Ayrıca Pegion Wix Ekibine Teşekkürler.

HAPPYHOUSEİSTANBUL,

Erdem AKCIL

Wix sitem için, rehberlik eden Pegion wix ekibine çok teşekkür ediyorum.Uzman bir ekip ve hızlı dönüş için ayrıca çok memnun kaldım tavsiye ediyorum. Ayrıca ufuk bey çok yardımcı oldu ve işimi çok hızlı çözdü.çok nazik ve hoşgörülüydü teşekkür ediyorum.

KAANEĞİTİM,
Kaan YILMAZ

Fiyatlandırma Seçeneklerimizi Keşfedin

Pigeonwix olarak, web tasarımı, SEO ve dijital pazarlama hizmetlerimiz için esnek fiyatlandırma seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizin fiyatı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve işletmelerinin ölçeğine göre değişebilir. Tamamen özelleştirilebilir hizmet paketleri sunarak, müşterilerimizin bütçelerini ve hedeflerini karşılamak için esneklik sağlıyoruz. 

 • KAMPANYA

  İndirim

  300€
  TL'den Başlayan Fiyatlarla.. Size Özel Paketler İçin Ulaşın
   
  • Web Site Tasarımı
  • Responsive , Mobil Uyumlu
  • Temel SEO Ayarları
  • Sonrası İçin Ücretsiz Detsek

Pigeonwix: Dijital Dünyanızı Kanatlandırın!

Contact
bottom of page